<b><u>Hakkımızda</u></b>
Plastdepo

Hakkımızda

Plastdepo Plastik ve Kimya Tic. San. A.Ş. olarak yurt içinde ve yurtdışında  dünyanın önde gelen büyük petrokimya tesislerinden plastik hammadde ithal ederek sektörde hızlı bir şekilde yol kat etmekteyiz.

İthalat, satış, teknik destek, nakliye ve finans ekiplerimiz ile müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktayız. Özellikle teknik destek ekibimiz, müşterilerimize doğru hammadde seçimi konusunda teknik destek vererek üretim koşullarını kolaylaştırmayı amaçlamakta ve sektörde bu anlamda fark yaratmak için azimle çalışmaktayız.

PLASTDEPO Ailesi olarak tüm iş süreçlerimizde ve ilişkilerimizde doğruluk ve dürüstlük öncelikli değerlerimizdir. Satış personellerimiz müşterilerimizi tanımak , istek ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde tespit etmek için onları yerlerinde ziyaret eder,  en kısa sürede müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde yapılanmış olup , bununla birlikte dünyada ve Türkiye de yaşanan gelişmeleri anında ve en doğru biçimde yorumlayarak müşterilerimizle paylaşmaktatır.

Yurtiçi ve yurtdışında mevcut tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütür, yasal düzenleyici kurum ve kuruluşlara doğru, tam ve anlaşılabilir bilgileri zamanında sunarız.